OSP Czaniec     -     ul. Kard. K. Wojtyły 38, 43-354 Czaniec     -     tel. 33 810 91 14

WYPADEK DROGOWY

03.01.2014
W dniu dzisiejszym około godziny 22:10 jednostka nasza została zadysponowana do wypadku drogowego w okolicy skrzyżowania ulicy Kard.K. Wojtyły z ulicą Gruszową.
Po dojeździe, na miejscu zdarzenia znajdowały się dwa uszkodzone samochody osobowe marki Volkswagen Golf i Fiat Seicento. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało 5 osób. Działania nasze polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanym oraz uwolnieniu osoby poszkodowanej z rozbitego pojazdu marki Fiat Seicento.  Miejsce zdarzenia zabezpieczono i zneutralizowano wyciekające płyny eksploatacyjne.

IMG_3901

IMG_3915

Na miejscu zdarzenia obecnych było 7 zastępów straży pożarnej OSP Czaniec, OSP Kobiernice, zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Andrychowa i Bielska-Białej oraz trzy zespoły Pogotowia Ratunkowego.

Działania trwały do godziny 23:50.

Zdjęcia  wykorzystano : Mirosław Jamro, PressMix

Comments are closed.